KAHVE SEKTÖRÜ


Bugün, kahve sektörü bütün dünyada petrolden sonra gelen en büyük ikinci sektör.
 
‘CAFE AND COFFEE BY NANCHI’, kahve ve cafe sektörünün gelişmesi, bilinçlendirilmesi ve uygun standartlara oturtulması için çalışmalar yapan bir oluşum. Biz bu çalışmaları yaparken, uzun yılların tecrübesi ve profesyonelliğini, kahve şirketleri ve cafelerin en ünlü ve doğru çalışan ülkelerinden biri olan Yeni Zelanda ve Avustralya’dan aldığımız ve yaşadığımız tecrübelerle oluşturduk.
 
Eğer, yeni bir işletme iseniz, marka yaratıyorsanız, kahve ile ilgili tavsiye ve eğitimlere ihtiyacınız varsa, cafe ve dünya mutfaklarının detaylarını öğrenmek ve menünüzü profesyonel yardım alarak oluşturmak istiyorsanız; CAFE AND COFFE BY NANCHİ her zaman yanınızda ve size destek olmak, danışmanlık ve rehberlik etmek, eğitimlerinizi vermek, iş başı denetimlerinizde sistem oturtabilmek için orda olacaktır.
 
Belki de bir cafe açtınız ve işler istediğiniz gibi gitmiyor. Sektör gelişirken siz geride kaldınız. Yeni trendleri takip edemediniz ve iş stratejinizi düşündüğünüz gibi gerçekleştiremediniz. Bizi arayın ve sorunu birlikte tespit edip, çözmeye çalışalım. Yeni bir sistem geliştirip, hızla ilerleyen sektörde yeniden yer alabilmeniz için gereken ihtiyaçları ve eğitimleri, tecrübelerimiz ve bilgimizle sizlere de aktaralım.
 
Bu arada belki cafenizin bütün sistemlerini oluşturdunuz, elemanlarınız ve kahveleriniz en iyi şekilde hazırlanmış. Fakat sizi rahatsız eden ve ne yapacağınızı bilemediğiniz bir görsel boşluk var. Markanıza ve isminize yakışan logolara, size özel çalışmalara, sizi anlatan resimlere ve posterlere ihtiyacınız var. Her tarafta görülen ve sizi tam anlamıyla yansıtamayan görselleri kullanmak istemiyorsunuz. Cofffee  and cafe by Nanchi, bu konuda da, tecrübeli ve Türkiye’de işini en iyi bilen tasarımcısı ve görsel danışmanıyla yine yanınızda olacaktır. Size bu konuda seve seve danışmanlık yapacak ve sadece size ait olacak imzanızı gerçek bir sanat eserine dönüştürecektir. Ayrıca ihtiyacınız olduğunda basın ve reklam ayağınızda da size en yakın kişi olacaktır.
 
Coffee and cafe by nanchi, kahve ve ya cafe malzemeleri satmaz. Sadece sizin ihtiyacınız olanlar hakkında size rehberlik eder ve tavsiyelerde bulunur. Sizi, eğer ihtiyacınız varsa (sıfırdan kuruluyorsanız ya da konuyla ilgili daha önceden bir deneyiminiz yoksa) gereken her türlü malzeme için, diğer satıcı ve üreticilerle bir araya getirir, alternatifleri gösterir ve son kararı size bırakır.(bütçeniz ve tercihleriniz doğrultusunda).
 
Kahve ve cafe sektöründe, Türkiye’de yeni yeni gelişmekte olan ve gelecekte en geçerli mesleklerden biri olacak ‘barista’ eğitimlerinde, kahve menüsü ve yiyecek menüsü konularında, müşteri ilşkileri, servis ve dünyada gelişen yeni sunumlar hakkında kısacası espresso kahveler, cafeler ve marka oluşumları hakkında profesyonel bir yardıma ve tecrübeye ihtiyacınız olan her yerde,  her zaman ‘COFFEE AND CAFE BY NANCHİ’  yanınızda olmaktan, bilgi ve tecrübelerini paylaşmaktan gurur duyacaktır. Sektörün gelişmesi, bilinçli müşterilerin oluşabilmesi, standartların oturabilmesi, haklı kazançların sağlanabilmesi; bilgi, eğitim ve tecrübeden geçer.